This website uses cookies and by visiting it, you agree for that.
If you want to, you may change your cookie settings in your browser.
Hide
menu

news

METROPOLIA. Szukam, znalazłem!

 
Turystyka i kultura Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Od katowickiej moderny przez podziemne trasy łódkami po słynny park rozrywki. Od zielonych płuc przez średniowieczne zamki po słynne festiwale muzyczne. Metropolia. Znalazłem! W filmie wystąpili prawdziwi mieszkańcy metropolii. I prawdziwi rycerze :)


MARCIN WYROSTEK NA COP24

W poniedziałek, 3 grudnia, mieliśmy zaszczyt wystąpić na oficjalnej ceremonii rozpoczęcia szczytu klimatycznego w Katowicach.
Marcin Wyrostek wraz zespołem zaprezentował fragment swojej najnowszej płyty "POLACC", politykom, szefom wielu państw na całym świecie, a także innym równie wyjątkowym gościom.
 
Zarówno na ceremonii otwarcia, jak i później na konferencji prasowej z dziennikarzami, o przyszłości energetycznej Polski mówił prezydent Andrzej Duda. Wśród gości COP24 w Katowicach, których łącznie w czasie całego wydarzenia ma przewinąć się ponad 30 tys. z blisko 200 krajów na całym świecie, nie brakowało znanych i szanowanych w świecie ekologii postaci.

Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/cop24-katowice-stoiska-panstw-krajow-i-organizacji-kto-zaprezentowal-sie-podczas-szczytu-klimatycznego-zdjecia/ar/13713476


ERA SCHAEFFERA - spektakl muzyczny w Paryżu

 

26 i 27 października w Paryżu obejrzeć będzie można spektakl muzyczny oparty na bogatym dorobku artystycznym Bogusława Schaeffera, z udziałem muzyków jak Michał Urbaniak, Olga Szwajgier, Marcin Wyrostek i Andy Ninvalle, aktorów jak Agnieszka Grzybowska, Marcel Wiercichowski, Sean Palmer, Lidia Bogaczówna i Elena Lola Loli oraz tancerzy jak Lena Kowalska, Assai Samba i Hanna Wiadrowska.

Era Schaeffera to przedstawienie interaktywne i multimedialne łączące dźwięk, obraz, ruch i słowo. Celem projektu jest prezentacja dzieła Bogusława Schaeffera – wybitnego pisarza, grafika, teoretyka muzyki, krytyka i autora kilkunastu książek, setek kompozycji muzycznych oraz kilkudziesięciu dramatów.


 MARCIN WYROSTEK w plebiscycie na absolwenta XXI wieku.

Zapraszamy serdecznie do głosowania na Marcina Wyrostka w plebiscycie na absolwenta XXI wieku.  Absolwent XXI wieku to plebiscyt, w którym głosujemy na najciekawsze sylwetki absolwentów uczelni wyższych z województwa śląskiego. Plebiscyt przedstawia  historie byłych studentów i ich karier po zdobyciu dyplomu. Celem akcji jest promocja uczelni wyższych i wybitnych jednostek z regionu.

https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/100/marcin-wyrostekMARCIN WYROSTEK Z ZESPOŁEM na ERZE SCHAFFERA

Zapraszamy do obejrzenia z fotorelacji z 10 edycji Festivalu Era Schaeffera na którym po raz kolejny mieliśmy okazję wystąpić. W interaktywnej i audiowizualnej przestrzeni teatralnej, pulsującej dramaturgicznym oraz muzycznym rytmem i tańcem, dzieła Mistrza ukazane zostały w rozmaitych, zaskakujących kontekstach, pozwalających otworzyć Schaefferowski świat twórczej wyobraźni na współczesność – nowych wykonawców, nową rzeczywistość oraz miasto i jego mieszkańców.

https://www.akpa.pl/imprezy.php?id=50752&width=2239&pageID=1Marcin Wyrostek - Oficjalna Strona

Wypromuj również swoją stronę

The English version of the website is being updated