This website uses cookies and by visiting it, you agree for that.
If you want to, you may change your cookie settings in your browser.
Hide
menu

news

ZABAWA - CAŁA POLSKA KOLĘDUJE Z BANDĄ WYROSTKÓW

Hej kochani, zaczynamy naszą swiąteczną zabawę. Podaję link do "wśród nocnej ciszy" w naszej wersji, którą nagrywała moja 60-osobowa rodzina :) Dla Was zadanie i wyzwanie - podczas świąt nagrywajcie Wasze rodziny w domach np. przy stole, przy choince jak śpiewacie kolędę do naszego podkładu. Puście audio bardzo głośno i śpiewajcie razem z nami :)

Gotowe filmy przesyłajcie wetransferem na adres manager@wyrostek.com.pl. Zaraz po świętach zmontujemy wspólny oficjalny klip i pokażemy jak cała Polska śpiewa kolędy :)

Miłej zabawy.
Marcin WyrostekSZUKAMY POMOCY DLA MICHAŁA NOWICKIEGO

Hej kochani, to jest link do reportażu o Michale Nowickim. Michał nagrał partie akordeonu na naszej nowej płycie "Harmonia Świąt". Niestety obecnie jego stan zdrowia się pogorszył. Obejrzyjcie proszę ten film i przyjżyjcie się Michałowi, być może ktoś z Was podsunie jakiś pomysł, gdzie i jak szukać odpowiedniej diagnozy. Michał był już w kilku szpitalach, ale niestety nie mam poprawy na dzień dzisiejszy.

Piszcie na mój adres kontaktowy: manager@wyrostek.com.pl.

Kontakt do mamy Michała - Wiola Nowicka, +48 669 013 647.

Bardzo dziękuję w imieniu rodziny MichałaNIKT NIE MOŻE BYĆ SAM

Zapraszamy do posłuchania utworu "Nikt nie może być sam" z naszej najnowszej płyty - HARMONIA ŚWIĄTNOWA PŁYTA - HARMONIA ŚWIĄT

Nasza najnowsza płyta  „Marcin Wyrostek HARMONIA ŚWIĄT” już pod koniec listopada będzie dostępna na półkach sklepowych!

W moim rodzinnym domu w Jeleniej Górze najważniejszą tradycją Świąt Bożego Narodzenia było wspólne kolędowanie. Chciałbym podzielić się „Harmonią Świąt”, która od zawsze panowała w moim domu. Sprawi mi ogromną radość jeżeli ta płyta stanie się pretekstem i zachętą do wspólnego kolędowania oraz grania na instrumentach muzycznych w Państwa domach. „Harmonia Świąt” jest zestawem 15 utworów muzycznych: nastrojowa piosenka świąteczna autorstwa gitarzysty Daniela Popiałkiewicza oraz 14 kolęd i pastorałek, w których staraliśmy się odkryć na nowo piękne muzyczne pieśni. Charakter, styl muzyczny kolęd jest bardzo urozmaicony, co wynika z ich różnorodnego przesłania zawartego w tekstach.METROPOLIA. Szukam, znalazłem!

 
Turystyka i kultura Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Od katowickiej moderny przez podziemne trasy łódkami po słynny park rozrywki. Od zielonych płuc przez średniowieczne zamki po słynne festiwale muzyczne. Metropolia. Znalazłem! W filmie wystąpili prawdziwi mieszkańcy metropolii. I prawdziwi rycerze :)


MARCIN WYROSTEK NA COP24

W poniedziałek, 3 grudnia, mieliśmy zaszczyt wystąpić na oficjalnej ceremonii rozpoczęcia szczytu klimatycznego w Katowicach.
Marcin Wyrostek wraz zespołem zaprezentował fragment swojej najnowszej płyty "POLACC", politykom, szefom wielu państw na całym świecie, a także innym równie wyjątkowym gościom.
 
Zarówno na ceremonii otwarcia, jak i później na konferencji prasowej z dziennikarzami, o przyszłości energetycznej Polski mówił prezydent Andrzej Duda. Wśród gości COP24 w Katowicach, których łącznie w czasie całego wydarzenia ma przewinąć się ponad 30 tys. z blisko 200 krajów na całym świecie, nie brakowało znanych i szanowanych w świecie ekologii postaci.

Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/cop24-katowice-stoiska-panstw-krajow-i-organizacji-kto-zaprezentowal-sie-podczas-szczytu-klimatycznego-zdjecia/ar/13713476


Marcin Wyrostek - Oficjalna Strona

Wypromuj również swoją stronę

The English version of the website is being updated