Ta strona używa cookies i korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę.
Jeżeli chcesz, możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.
Zamknij
menu

news

ERA SCHAEFFERA - spektakl muzyczny w Paryżu

 

26 i 27 października w Paryżu obejrzeć będzie można spektakl muzyczny oparty na bogatym dorobku artystycznym Bogusława Schaeffera, z udziałem muzyków jak Michał Urbaniak, Olga Szwajgier, Marcin Wyrostek i Andy Ninvalle, aktorów jak Agnieszka Grzybowska, Marcel Wiercichowski, Sean Palmer, Lidia Bogaczówna i Elena Lola Loli oraz tancerzy jak Lena Kowalska, Assai Samba i Hanna Wiadrowska.

Era Schaeffera to przedstawienie interaktywne i multimedialne łączące dźwięk, obraz, ruch i słowo. Celem projektu jest prezentacja dzieła Bogusława Schaeffera – wybitnego pisarza, grafika, teoretyka muzyki, krytyka i autora kilkunastu książek, setek kompozycji muzycznych oraz kilkudziesięciu dramatów.


 MARCIN WYROSTEK w plebiscycie na absolwenta XXI wieku.

Zapraszamy serdecznie do głosowania na Marcina Wyrostka w plebiscycie na absolwenta XXI wieku.  Absolwent XXI wieku to plebiscyt, w którym głosujemy na najciekawsze sylwetki absolwentów uczelni wyższych z województwa śląskiego. Plebiscyt przedstawia  historie byłych studentów i ich karier po zdobyciu dyplomu. Celem akcji jest promocja uczelni wyższych i wybitnych jednostek z regionu.

https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/100/marcin-wyrostekMARCIN WYROSTEK Z ZESPOŁEM na ERZE SCHAFFERA

Zapraszamy do obejrzenia z fotorelacji z 10 edycji Festivalu Era Schaeffera na którym po raz kolejny mieliśmy okazję wystąpić. W interaktywnej i audiowizualnej przestrzeni teatralnej, pulsującej dramaturgicznym oraz muzycznym rytmem i tańcem, dzieła Mistrza ukazane zostały w rozmaitych, zaskakujących kontekstach, pozwalających otworzyć Schaefferowski świat twórczej wyobraźni na współczesność – nowych wykonawców, nową rzeczywistość oraz miasto i jego mieszkańców.

https://www.akpa.pl/imprezy.php?id=50752&width=2239&pageID=1MARCIN WYROSTEK - koncert otwarty na Ursynowie

Serdecznie zapraszamy 26.08 (niedziela), godz. 19.00 na koncert plenerowy MARCIN WYROSTEK CORAZON SYMFONICZNIE z udziałem Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzno "Archetti".  Scena na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61. Wstęp wolny. Do zobaczenia.

 MARCIN WYROSTEK - koncert dla dzieci w Katowicach

Już dziś serdecznie zapraszamy na nasz magiczny koncert dla dzieci - DZWIEKOGRÓD, który odbędzie się 3 czerwca o godzinie 17:00 w dużej sali koncertowej NOSPR'u w Katowicach. Marcin Wyrostek wraz zespołem Corazon oraz Orkiestrą Kameralną Archetti zabiorą dzieci w magiczną muzyczną podróż do krainy dźwięków i melodii. Podczas koncertu dzieci usłyszą najbardziej znane piosenki z bajek, a także poznają historię akordeonu i spróbują swoich sił we wspólnym występie na scenie. Koncert ma charakter edukacyjny, jest skierowany przede wszystkim do dzieci, tych młodszych i tych starszych, ale techniczna wirtuozeria muzyków z zespołu Marcina z pewnością przyciągnie również uwagę rodziców.

Biletu pojawią się w sprzedaży już 10 kwietnia  - więcej informacji znajdziecie państwio na  http://www.nospr.org.pl/pl/koncerty/1199/koncert-dla-dzieci-z-okazji-dnia-dziecka-dzwiekogrod

 Marcin Wyrostek - Oficjalna Strona

Wypromuj również swoją stronę

The English version of the website is being updated