Ta strona używa cookies i korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę.
Jeżeli chcesz, możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.
Zamknij

news

Przyznane wyróżnienie "Promotor Polski" dla artysty Marcina Wyrostka

W ramach trwającego w Katowicach IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego wręczono też tytuły "Promotora Polski".  Wyróżnienia "Promotor Polski" trafiły do: inicjatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego Wojciecha Kuśpika, artysty Marcina Wyrostka oraz prof. Mariana Zembali. Jak podkreślono w uzasadnieniu, są to osoby, "których sukcesy osiągane na polu biznesowym, kulturalnym i naukowym budują wizerunek marki +Polska+".Marcin Wyrostek u Wojtka Jagielskiego

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wywiadu z Marcinem w studio Wojtka Jagielskiego.

http://www.superstacja.tv/program/wojtek-jagielski-na-zywo-marcin-wyrostek,6464569/Platynowa Gala w "Co Za Tydzień"

W Filharmonii Narodowej w Warszawie – akordeonista i muzyk Marcin Wyrostek odebrał, podczas specjalnego koncertu, platynową płytę za album „For Alice”. Na scenie towarzyszyły mu zespół Corazon i Orkiestra Kameralna Miatsa Tychy -  Aukso, pod batutą Marka Mosia.
Finalista drugiej edycji programu „Mam talent” ma liczne grono wiernych fanów. Nie zabrakło ich tego wieczoru w Filharmonii.
Marcin Wyrostek, obok znanych autorskich kompozycji, zagrał swoje wersje znanych światowych przebojów. Zabrzmiały też premierowe utwory, które są zapowiedzią nowej płyty.

http://cozatydzien.tvn.pl/wideo,1227,v/platyna-dla-marcina-wyrostka,1589153.htmlMarcin Wyrostek - nowy teledysk.

Płyta "For Alice" właśnie pokrywa się platyną, a utwór  z tego albumu "Cinema Tango"  Marcina Wyrostka doczekał się teledysku. Przedświątecznie 22-go i 23-go grudnia Marcin Wyrostek wraz zespołem i tancerzami Tomkiem Barańskim i Janem Klimentem zamienili katowicki NOSPR w plan zdjęciowy. Produkcji teledysku podjęła się ekipa z AG STUDIO Adama Gawendy.  Teledysk wraz z serią platynowych koncertów, w tym w Filharmonii Narodowej w Warszawie i Katowickim NOSPR'ze jest zwieńczeniem pracy nad płytą, która premierę miała niemal 2 lata temu. Obecnie Artysta pracje nad kolejną płytą której będzie można się spodziewać na przełomie 2017 i 2018 roku. Gotowy teledysk ukarze się już w styczniu.

 Obejrzyj relacje z planu -> https://www.youtube.com/watch?v=C9nT15hbOpA&feature=youtu.beMarcin Wyrostek. Koncertuje w filharmoniach i przedszkolach

 

Marcin Wyrostek jest odnoszącym sukcesy akordeonistą.

Zaproszono go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o jego pracę i rodzinę. Kiedy akordeon stał się jego pasją? Czy jego syn odziedziczył po nim talent muzyczny? Ile jego płyt okryło się platyną?

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/wyrostek-koncertuje-w-filharmoniach-i-przedszkolach,219370.htmlMarcin Wyrostek - Oficjalna Strona

Wypromuj również swoją stronę

The English version of the website is being updated