P

Projekty rozwój, pasja, zaufanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami muzycznymi. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zarówno na niewielkie imprezy firmowe jak i projekty na duże sceny plenerowe, teatralne i filharmoniczne. Niezależnie od wielkości projektu wśród wykonywanych utworów można znaleźć inspirowane kulturą argentyńską tanga i elektryzujące ethno-folkowe bałkańskie brzmienia.

Na koncertach można usłyszeć także utwory klasyczne, jak również te bardziej rozrywkowe o charakterze musicalowym. Już teraz w repertuarze pojawiły się także inspirowane muzyką polską utwory z najnowszej płyty Marcina Wyrostka "Polacc".

MW SOLO

recital / z towarzyszeniem orkiestry smyczkowej

Marcin Wyrostek - recital lub jako solista z orkiestrą kameralną. Bardzo subtelny koncert koncentrujący uwagę głównie na możliwościach brzmieniowych akordeonu.

»

MW COLORIAGE

Ethno-folk, Bałkany, Jazz

Najmniejsza z formacji Marcina Wyrostka, kwartet o brzmieniu etnicznym istniejący od 2005 roku.

»

MW CORAZON

w repertuarze „For Alice”, „Polacc”, "Magia del Tango"

To podstawowy projekt muzyczny Marcina Wyrostka. Grupa znakomitych muzyków, w tym wokalista Marcin Jajkiewicz prezentują wyjątkowy kunszt techniczny i wrażliwość muzyczną. Zespół był wielokrotnie nagradzany m.in. nominacją do Fryderyków, czy na Festiwalu Top Trendy. Zdobył także potrójną platynową płytę.

»

Corazon Symfonicznie

To połączenie wirtuozerii akordeonu, zespołu i klasycznego brzmienia orkiestry. Projekt ten realizujemy z kwartetem smyczkowym, orkiestra kameralną lub orkiestrą symfoniczną.

»

corazon & DANCE SHOW

To muzyczno-taneczny spektakl z udziałem najlepszych polskich tancerzy i choreografów – Anny Głogowskiej, Jana Klementa i Tomasza Barańskiego.

»

DŹWIĘKOGRÓD

Koncert Edukacyjny dla dzieci i młodzieży

Przygotowaliśmy także projekty muzyczne na specjalne okazje. Dedykowany dzieciom koncert edukacyjny „Dzwiękogród", świąteczny projekt „Kolędowy" oraz recital solowy przeznaczony wyłącznie na sale koncertowe.

»

KOLĘDOWO

Harmonia Świąt - wspólne śpiewanie

Nowa płyta kolędowa "Harmonia Świąt". Wspólne śpiewanie, śpiewniki, najpiękniejsze polskie, tradycyjne kolędy.

»

PATRIOTYCZNIE

wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

Projekt z pieśniami patriotycznymi

»